Materiały budowlane

Firma „ADMET” działa w branży budowlanej od ponad 25 lat. Zdobyte przez ten czas doświadczenie pozwoliło na rozszerzenie oferty oraz nawiązanie współpracy z wieloma renomowanymi firmami.

Budując, czy remontując dom należy zawsze pamiętać, że jest to nasz bezpieczny zakątek – dlatego tak ważny jest wybór wysokiej klasy materiałów budowlanych i wykończeniowych.

W hurtowni budowlanej „ADMET” każdy klient znajdzie szereg materiałów potrzebnych przy różnego rodzaju pracach. Dzięki podjętej współpracy z polskimi jak i zagranicznymi producentami, klienci mają dostęp do szerokiej oferty w atrakcyjnych i przede wszystkim konkurencyjnych cenach.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo materiały ścienne, kruszywa budowlane. zaprawy budowlane, chemia budowlana, rynny i rury, folie, ocieplenia budynków, spoiwa mineralne, wyroby ze stali, materiały izolacyjne, sucha zabudowa wnętrz, narzędzia i akcesoria.

Naszym celem jest ukierunkowanie na klienta i szeroko rozumiane doradztwo w zakresie doboru i stosowania materiałów budowlanych, dodatkowo posiadamy zaplecze logistyczne ułatwiające przewóz materiałów.

Materiały budowlane oprócz tego, że mają spełniać swoje praktyczne funkcje, muszą także być bezpieczne i posiadać wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. Firma ADMET stawia w swojej pracy właśnie na takie wartości, jednocześnie dając Klientom wybór materiałów, które używane są w najnowszych technologiach.

Nasi partnerzy: